PL

Organizacja jubileuszu w Szczecinie

Piętnaście lat minęło jak jeden dzień… Więcej? To chyba należałoby to uczcić w odpowiedni sposób!
Jubileusz firmy to bardzo wyjątkowa forma wydarzenia. Jest to moment uświadomienia sobie, że każda ciężka decyzja branżowa, każde podjęte ryzyko i każdy Twój pracownik przez te wszystkie lata przyczynił się do wielkości marki i jej postrzegania na rynku. Należy więc zająć się tak niezwykłym eventem z wielką starannością. Wszystko musi być fenomenalnie przygotowane. Majestatyczny wystrój pełen szyku, wyważone atrakcje wywołujące uśmiech na twarzy uczestników, elegancki catering i oryginalne efekty multimedialne – czy wyobrażasz sobie lepszą formę wydarzenia dla jubileuszu Twojej firmy?

Bajkowe bankiety przestały już cię zachwycać i potrzebujesz czegoś bardziej kreatywnego? Pomimo zamiłowania do klasyki, słyniemy właśnie z takich nieszablonowych eventów firmowych . Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pogodzić nawet najbardziej wyszukane standardy z oryginalnymi i niesztampowymi rozwiązaniami artystycznymi, tworząc przy tym event na miarę uczczenia takiego wydarzenia jak jubileusz. Nie tylko złote świeczniki i białe obrusy służą do wyprowadzenia w uroczysty nastrój. Znamy się na nowatorskich rozwiązaniach, które z pewnością spodobają się wszystkim zaproszonym gościom .

Stwórzmy zarys tego co od nas oczekujesz przy organizacji tego bankietu. Zaplanujmy je pod podstaw, krok po kroku: od wyszukania idealnego miejsca eventu, przez muzykę, konkursy, wręczanie nagród i przemowy. Napiszmy idealny scenariusz, w którym zawarte zostaną wszystkie Twoje wymagania. Gdy już wszystko nam opowiesz, usiądziesz sobie wygodnie przy biurku, a my w tym czasie zajmiemy się wszystkim, każdym elementem. Tobie pozostanie tylko odliczać dni do wydarzania. Przecież to przede wszystkim Twoje święto. A gdy już nadejdzie ten dzień zadbasz o swoich gości, a my będziemy pracować nad jego doskonałością.